Ubytování v Zooparku Zelčín

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Zelčín 1, Hořín 27601

Ubytování v Zooparku Zelčín naleznete v obci Zelčín, 5 kilometrů od Mělníka a 27 kilometrů od Prahy. Zoopark působí jako farma, je zaměřený na chov domácích zvířat a dále představuje volnočasový areál zaměřený na agroturistiku. Dvoupokojové apartmány, které jsou součástí farmy, vynikají přímým výhledem na výběh pštrosů emu, koz kamerunských a ovcí romanovských. Mimo areál, podél Vraňansko-hořínského plavebního kanálu, se můžete ubytovat v chatkách a týpí. K dispozici je i velká louka pro stanování a parkování karavanů. Příjemné posezení i možnost stravování nabízí Hostinec u Bedřicha s letní terasou. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u areálu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Ubytování v Zooparku Zelčín On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán 2+2
Apartmány ve vile
Chatka až 6 osob
Tee-pee

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Ubytování v Zooparku Zelčín Pokoje

Apartmány sídlí přímo v areálu Zooparku s výhledem na zvířátka. Nechybí v nich samostatná ložnice a rozkládací postel v obývacím pokoji. K dispozici je také kuchyňka, koupelna a televize se satelitním příjmem. Všechny apartmány disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. V kempu se můžete ubytovat v chatkách se základním turistickým vybavením a palandami nebo v týpí stanech v blízkosti ohniště. Je nutno mít vlastní karimatky nebo nafukovací matrace. V areálu jsou za poplatek k dispozici vzduchové trampolíny. Děti se mohou těšit na volný vstup do zoologické zahrady či na vybavené dětské hřiště.

Ubytování v Zooparku Zelčín Gastronomie

Hostinec U Bedřicha s 55 místy nabízí příjemné prostředí s výhledem na zvířátka, lužní lesy i na děti na hřišti. Těšit se můžete na domácí národní kuchyni, ale také i na tématické dny a víkendy se specialitami. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na letní terase.

Ubytování v Zooparku Zelčín Recepce

10-20 hod


Recepce je na baru v hostinci.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 09:30

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Ubytování v Zooparku Zelčín Dostupnost

Autobusová zastávka Zelčín, Hořín je od Ubytování v Zooparku Zelčín vzdálena 315 metrů. Vlaková stanice Mělník se nachází 9 kilometrů daleko. K Letišti Václava Havla Praha se dostanete po 27,2 kilometrech.

Ubytování v Zooparku Zelčín Okolí

Areál Zooparku sídlí z jedné strany mezi břehy plavebního kanálu a z druhé strany jej obklopují lužní lesy se slepým ramenem řeky Vltavy. Na své si tu přijdou pěší turisté, cyklisté i milovníci jízdy na koni. V průběhu roku jsou často pořádány akce pro děti. V minizoo uvidíte ovce, koně, makaka, kočky, prasata, fretky, kozy i pštrosa emu. K výletu láká město Mělník, zámek Nelahozeves a Veltrusy i chráněná krajinná oblast Kokořínska a Máchova kraje.

Ubytování v Zooparku Zelčín

Zelčín 1, Hořín
Zobrazit celou mapu